Partners
prof. dr. h. c. arch. Paul Robbrecht
dr. h. c. arch. Hilde Daem
ir. arch. Johannes Robbrecht
Associates
Evelien Maes
ir. arch. Tom De Moor
Senior Architects
ir. arch. Bert Callens
arch. Griet Ollivier
ir. arch. Jan De Ruyver
arch. Joris Van Huychem
arch. Kim Poorters
arch. Luc Beckstedde
arch. Suzanne Desmet
ir. arch. Tine Bulckaen
arch. Wim Voorspoels
Architects
arch. Bert Schellekens
arch. Brecht Casier
arch. César Watterlot
ir. arch. Charles De Muynck
arch. Elena Gutiérrez
arch. Esther Schepens
arch. Fien Werckx
arch. Filipa Araújo
arch. Hilke Goffin
arch. Ines Verbiese
arch. Isabelle Reford
ir. arch. Jeffrey Berghman
arch. Jonas Vanbelle
arch. Magdalena Jendras
arch. Margarida Esteves
arch. Natalija Stojić
arch. Nikolas Debrauwer
arch. Sofie Reynaert
arch. Sofie Weytjens
arch. Tim Deltour
arch. Valérie Van Roy
Interior Architect
Lara Kinds
Trainee Architects
arch. Helene Hmittou
ir. arch. Jannes Vandercammen
ir. arch. Ken Standaert
arch. Marc Dessauvage
arch. Toon Claerhout
BIM Manager
Andreas Sap
Finances & Accountancy
Evelien Maes
Office Manager
Jana Vervoort
Legal Manager
Tamara Bauwens
Communication Manager
Mien De Vriendt

Former collaborators

Mohamad Al Kour, Haike Apelt, Stephanie Awouters, Matthias Baeten, Kristoffel Boghaert, Tom Broes, Ines Camacho Santos, Katrien Cammers, Nele Catry, Simon Ceuterick, Luc Chignier, Asli Cicek, Gilberte Claes, Els Claessens, Veronique Clarebout, Axel Clissen, Tine Cooreman, Leen Corthier, Piet Crevits, Wim Cuyvers, Joost D'hont, Brigitte D'Hoore, Florence Daem, Nicla Dattomo, Frank De Baere, Georges De Belder, Francesca de Fonseca, Nathalie De Herdt, Valerie De Ketelaere, Veerle De Pauw, Frederic De Smedt, Femke De Swaef, Robrecht Debaillie, Sofie Deboutte, Matthias Decleer, Petra Decouttere, Barbara Deceuninck, Eline Dehullu, Sofie Delaere, Elodie Deprez, Arne Deruyter, Maur Dessauvage, Frédéric De Vylder, Jan Dhaenens, Marleen Dilissen, Elise Dupré, Linde Everaerd, Thomas Faes, Catherine Fierens, Renée Fierens, Chantal Fonteyn, Lisa Franke, Greg Geertsen, Marleen Goethals, Bert Haerynck, Bas Hage, Shin Hagiwara, Thomas Hick, Florence Himpe, Trice Hofkens, Gert Jansseune, Kristof Keerman, Christian Kieckens, Jérôme Kockerols, Miriam Koudmani, Lore Lambrecht, Layla Lavens, Colm mac Aoidh, Freddy Maenhoudt, William Mann, Wim Menten, Thomas Mertens, Duarte Miranda, Anne-Sophie Moors, Philippe Morel, Wouter Nilis, Nicoline Nolet, Beatrijs Noppe, Charlotte Pattyn, Ilse Popelier, Johannie Popoff, Ulla Provoost, Benjamin Rea, Cliff Reid, Jurgen Remmerie, Miriam Rohde, Astrid Rubens, David Schalenbourg, Michel Seegher, Petra Stejskalova, Lorenzo Stroobant, Gert Swolfs, Merilin Tee, Frédéric Timmermans, Kris Van Buynder, Nathan Van den Bossche, Pascal Van Der Kelen, Mieke Van der Linden, Nick Van Dooren, Anne Sophie Van Eupen, Kobe Van Praet, Crispijn Van Sas, Caroline Vanbiervliet, Rieke Vancaeyzeele, Mo Vandenberghe, Liesbet Vandenbussche, Tania Vandenbussche, Pieter Vandendries, Pieter Vanderhoydonck, Hugo Vanneste, Kathy Vermeeren, Ignace Vermeersch, Tinne Verwerft, Aleksi Vicic, Caroline Voet, Wim Walschap, Johannes Wigand, Wouter Willems

Visualisation, 3D

G2 Architectural Graphics
Gert Swolfs

Photographers

Kristien Daem
Filip Dujardin
Maarten Vanden Abeele

Web and Graphic Designers

Corbin Mahieu
Rein Van Oyen